Obchod

Jako stavební firma, taktéž provozujeme prodejnu materiálu a zboží, které denně používáme na stavbách, čímž dokazujeme jejich kvalitu a funkčnost.

Máme zde široký výběr sortimentu, který Vám můžeme nabídnout.

Snažíme se, abyste měli možnost si toho co nejvíce "osahat" a viděli tak vše na vlastní oči.

Není možné vyvzorkovat veškerý druh zboží a materiálu, který existuje, proto Vám toho chceme ukázat tolik, kolik nám naše prodejna, co se týče prostoru, dovolí.

obch100.jpg

Pokud hledáte něco, co není vyvzorkované u nás na prodejně, máme k dispozici katalogy, ve kterých najdete vše co potřebujete.

Je zde možnost zeptat se přímo u nás na prodejně někoho z prodavačů, kteří Vám ochotně poradí s jakýmkoliv dotazem.V případě problému se stavem materiálu či zboží, které nabízíme nebo s jeho použitím, Vám jsme schopni na místě poradit jak správně postupovat, aby Vaše práce byla snadnější.

Neustále se snažíme o co největší zásobování, aby naše stavby mohly bez zbytečných odkladů pokračovat.To stejné platí i pro naše zákazníky, pokud máme vše potřebné naskladněné, zákazníkům se dostane většího komfortu, který je pro nás prioritou.Našim zákazníků se tak dostává veškeré péče, kterou jako prodejna a stavební firma můžeme nabídnout.


zpět

Kde nás najdete

Telefon:
+420 412 530 964
Email:
jezberajezbera.cz
Navštivte nás
na Facebooku
Sídlo:
U Rybníka 35/11 405 02 Děčín
Obchod:
Teplická 380/92 405 02 Děčín
IČ:06627226
DIČ:CZ06627226